Uitslagen SAP cup 2019

Op 8 december 2019 was de negende editie van de SAP CUP in Conference Centre Koningshof in Veldhoven. SAP CUP is de fysiek wedstrijd voor beginners en is met 149 deelnemers op het podium ook al jarenlang de grootste wedstrijd van Nederland en België.

Hieronder staan de officiële uitslagen en foto’s van de deelnemers van SAP CUP 2019.

Fit & Able

1: Danny van Ee (251)
2: Nicolas van de Griendt (252)

Women Physique

1: Ilonka Jongen-Versluis (232)
2: Sacha Landzaat (231)

D Classic Bodybuilding

1: Tolga Demir (24)
2: Ryan Lodder (25)
3: Benjamin Rossieau (23)
4: Rick Wijma (21)
5: Sander Wijma (22)

Wellness Fitness

1: Janneke de Bok (214)
2: Tess Boer (212)
3: Shannen Dooley (216)
4: Larissa Koolmees (211)
5: Marina van Gennip (215)
6: Dominique Danckers (213)

D classic physique

1: Cedrick Verleg (31)
2: Robin Dobber (32)
3: Ayubi Rostam (33)
4: Chafik Adrarraz (45)
5: Finn Platel (34)
6: jan Vanhulle (37)
7: Joost van der Pol (36)

Dames Fit model

1: Vera Malinska (117)
2: Irma van der Kall (141)
3: Roxy Gouwswaard (125)
4: Maaike Naafs (136)
5: Femke Janssen (241)

D Junioren Bodybuilding

1: Rino Dobbelaere (4)
2: Tolga Demir (24)
3: Rick Wijma (21)
4: Sander Wijma (22)
D Overall winnaar Rino Dobbelaere (4)

D masters Bodybuilding

1: Hassani Khalid (11)
2: Kian Yoong Kon (261)
3: Rob Strijbosch (262)

D tot 70 en tot 80 kg Bodybuilding

1: Rino Dobbelaere 94)
2: Erwin Koelewijn (2)
3: Boris Argirov (3)
4: Nuno Bernardes (1)
5: Gregory Koelman (5)
D overall winnaar Rino Dobbelaere (4)

D tot 90 en plus 90 kg bodybuilding

1: Hassani Khalid (11)

Body Fitness

1: Josfien van der Wielen (221)
2: Mara Keeris (226)
3: Nathalie Broeders (224)
4: Jolien Bijl (225)
5: Nina oers (222)
6: Fatima van Dekken (223)

Mens Physique (MAP) junioren

1: Bram Rottger (191)
2: Bart Roelofs (174)
3: Boaz van Laarhoven

Mens Physique (MAP) I t/m 1.79m

1: Guy Dioni (152)
2: Fares Fatalun (160)
3: Pascal Penders (157)
4: Kevin Manders (156)
5: Shemy janzen (151)
6: Marcel de Oliveira (154)
7: Fancesco Sisca (153)
8: Rik Silvrants (155)
9: Raphael Poupé

Mens Physique (MAP) II t/m 1.83m

1: Bart Roeofs (174)
2: Bryan van Tol (171)
3: Joeri Keyaert (172)
4: Remco Krijgsman (173)
5: Daniel Hendriks (175)
6: Emin Gechalmis (176)

Mens Physique (MAP) III plus 1.83m

1: Bram Rottger (191)
2: Merijn Schoeber (197)
3: Job Janssen (195)
4: Boaz van Laerhoven (198)
5: Shivan Sahiboe (193)
6: Ricardo Jas (182)
7: bart toebes (196)
8: Nouwensly Clara (194)

MAP overall winnaar Bram Rottger (191)
Best male Bram Rottger (191)

C classic Bodybuidling

1: Wim Willemarck (81)
2: Stijn Dessomviele (82)
3: Richard van Gennip (85)
4: Ronnie Menke (83)
5: Stef Daniels (84)

C classic physique

1: Zef Joosten (91)
2: Hadi Basha (95)
3: Kay Thijssen (94)
4: Mike Joziasse (92)

C Junioren Bodybuilding

1: Coen Riphagen (80)
2: Petrik van Wesel (55)
3: Quinten van der Sterre (52)
4: Steven Brever (67)

C masters Bodybuilding

1: Gert de Schepper (66)
2: Renze Spaans (70)

C tot 70 en tot 80 kg Bodybuilding

1: Tomasz Wojckki (51)
2: Gregorz Owiklinski (56)
3: Petrik van Wesel (55)
4: Domnik Burczah (54)
5: Daniel Zaniewski (53)
6: Quinten van der Sterre (52)

C tot 90 kg Bodybuilding

1: Lloyd Bonte (78)
2: gert de Schepper (66)
3: Renze Spaans (70)
4: Ramy Alkhairo (81)
5: Jeroen Auwerx (68)
6: Mitchel Schalk (79)
7: Michel Botros (77)
8: Coen Riphagen (80)
9: Kris Broekmans (69)
Overall C winnaar Lloyd Bonte (78)

C plus 90 kg Bodybuilding

1: Ismajl deda (72)
2: Joeri Zant (73)
3: Jeroen Vandeleur (71)

Bikini fitness junioren

1: Marissa Ubels (118)
2: Patricia van Hees (105)
3: Donna Schins (138)
4: Margot Pollet (124)
5: Ynola kemps (139)
6: Melissa Rondeltap (142)
7: Jessica van Dam (134)
8: Nina Lindeman (135)

Bikini fitness 35plus

1: Renate Westland (289)
2: Adela Jileckova (131)
3: Martine van den Akker (286)
4: Pauline van der Meulen (287)
5: Cathy Rens (288)

Bikini Fitness I t/m 1.64

1: Maria Sava (106)
2: Marijke Verhoeven (101)
3: Daniëlle van Duppen (103)
4: Patricia van Hees (105)
5: Lynn Kuyper (104)
6: Natalie Szluowska (102)
Overall Bikini fitness Maria Sava (106)
Best female Maria Sava (106)

Bikini Fitness II t/m 1.70

1: vera Malinska (117)
2: Marissa Ubels (118)
3: Kim Koenders (122)
4: Elaine Leutscher (1230
5: Maxime Roeterink (116)
6: Margot Pollet (124)
7: Roxy Gouwswaard (125)
8: Nadie Verhaert (119)
9: Elise Keijzer (121)
10: Tetiana Galias (120)

Bikini Fitness III plus 1.70

1: Donna Schins (138)
2: Marloes Kemeling (140)
3: Irma van der Kall (141)
4: Melissa Rondeltap (142)
5: Annet de Kool (143)
6: Nina Lindelman (135)
7: Maaike Naafs (136)
8: Amber Hogeboom (1320
9: Jessica van Dam (134)
10: Lisa Bloem (133)
11: Adela Jileckova (131)
12: Ynola Kemps (139)
13: Marlon Noogaard (137)
14: Reneé Timmers (144)

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *