Tijdschema SAP cup 2018

Hieronder staat het tijdschema van de SAP cup. Het is en blijft een voorlopig schema omdat er altijd afzeggingen en verschuivingen zijn en tijdens het weekend verschijnen er geupdate lijsten, maar hiermee heb je een aardige indicatie!

VOORLOPIG TIJDSCHEMA SAP CUP 2018*

*Tijden wijken altijd af door afzeggingen en verschuivingen!! Volgorde blijft zo
Tijdens wedstrijd weekend worden er geupdate lijsten vrijgegeven

ZATERDAG 8 DECEMBER

9:00 Registratie
13:00 Start wedstrijd – intropraatje/film
Voorstellen jury etc
13:10 1e ronde vergelijkingen
Bodybuilding D junioren
Bodybuilding D masters
MAP Junioren
13:45 Optreden
Body Fitness
Bodybuilding D tot 70
Bodybuilding D tot 80
MAP I
Women Physique
14:30 Pauze
15:00 Optreden
MAP II
Bodybuilding D tot 90/plus 90 kg
MAP III
MMP
15:32 Optreden
15:38 2e ronde individueel poseren/I-walk 1 minuut
Bodybuilding D junioren
Bodybuilding D masters
MAP Junioren
16:14 Optreden
Body Fitness
Bodybuilding D tot 70
Bodybuilding D tot 80
MAP I
Women Physique
MAP II
Bodybuilding D tot 90/plus 90 kg
MAP III
MMP
17:20 Pauze
18:15 Gastoptreden Lorenzo Leeuwe
18:25 Prijsuitreiking
Bodybuilding D junioren
Bodybuilding D Masters
Bodybuilding D -70
Bodybuilding D -80 kg
Bodybuilding D -90/+90 kg
Bodybuilding D overall winnaars naar zondag
Body Fitness (dame zondag terug komen)
Women Physique (dame zondag terugkomen)
MMP
MAP Junioren
MAP I
MAP II
MAP III
Map overall
Geschat einde 19:45 uur

ZONDAG 9 DECEMBER

9:00 registratie
13:00 Start wedstrijd – intropraatje/film
Voorstellen jury etc
13:10 1e ronde vergelijkingen
Bodybuilding C Junioren
Bodybuilding C Masters
Bikini Fitness Junioren
Bikini Fitness 35 plus
13:31 Optreden
Classic Bodybuilding
Bodybuilding C tot 70/80 kg
Bikini I
Bikini II
Bodybuilding C tot 90
Bodybuilding C plus 90 kg
14:21 Bikini III
14:30 Pauze
15:00 Optreden
Classic Physique
Bikini Wellness
Fit Model badpak ronde
Optreden
15:28 2e ronde individueel I-walk/poseren
Bodybuilding C Junioren
Bodybuilding C Masters
Bikini Fitness Junioren
Bikini Fitness 35 plus
Classic Bodybuilding
Bodybuilding C tot 70/80 kg
Bikini I
Bikini II
Bodybuilding C tot 90
Bodybuilding C plus 90
Bikini III
16:32 Optreden
Classic Physique
Bikini Wellness
Fit Model avondjurk ronde
17:00 Pauze
18:00 Show Powerlifting
18:30 Gastoptreden Lorenzo Leeuwe
18:40 Prijsuitreiking
Classic Bodybuilding
Bodybuilding C Junioren
Bodybuilding C Masters
Bodybuilding C -70/-80 kg
Bodybuilding C -90
Bodybuilding C plus 90 kg
Bodybuilding C overall
Classic Physique
Bikini Wellness
Bikini Fitness Junioren
Bikini Fitness 35 plus
Bikini Fitness I
Bikini Fitness II
Bikini Fitness III
Bikini Fitness overall
Fit Model
Beste dame SAP
Geschat einde 20:00

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *